Dlaczego nasze szklane panele ???
 
- eleganckie i przystępne cenowo
- higieniczne i łatwe do czyszczenia
- z własną grafika, bądź wybraną z katalogu
- szkło bezpieczne hartowane
- brak fug,brak zbierania sie bakterii
- dostępne w duzych rozmiarach
- wytrzymałe na wysokie temperatury,
wilgoć i odporne na przebarwienia
- idealne do każdego pomieszczenia
 
Wszystkie nasze panele szklane są grubości 4mm, 6mm lub 8mm 2x4mm ze szkła laminowanego bezpiecznego oraz bezpiecznego-hartowanego. Nie oferujemy alternatywy. Uważamy, że w środowisku takim jak kuchnia czy łazienka blaty i panele szklane muszą być odpowiednio grube i wtedy mogą wytrzymać przypadki codziennego użytku: stukniecia, zarysowania itp.
 
Panele jednoszybowe
Panele dwuszybowe
 
Instalacja - oferujemy pełen profesjonalny pomiar i instalacje, Nasz wysoko wykwalifikowany zespół zajmie się  zwymiarowaniem i instalacją dla Państwa paneli. ale jeżeli wolicie Państwo sami dokonać pomiaru i montażu szkła, chętnie służymy pomocą.
 
Rozmiar / kształt paneli szklanych jest indywidualnie dopasowywany do lokalizacji. Wszystkie widoczne krawędzie są szlifowane. Wykonujemy też otwory w panelach szklanych np. na kontakty i przełączniki (powinny one być co najmniej 50 mm od krawędzi szyby).
 
 
 
WAŻNE INFORMACJE:
 
- do montazu szklanych paneli musi byc zamontowany przynajmniej dolny pas szafek z wypoziomowanym blatem.( najlepiej gotowa kuchnia )
- ściana do montażu paneli nie musi byc specjalnie przygotowana, najlepiej jeśli jest wyrównana, pomalowana bądź zabezpieczona uni gruntem.
- panele są przyklejane bezpośrednio do ściany na klej montazowy bez dziur na śruby, jest to najbardziej estetyczne rozwiązanie.
- szkło jest tylko szkłem, i nie ma na nie gwarancji.
 
NASZE RADY:
 
- szkło w wersji podstawowej moze byc montowane przy płytach indukcyjnych przy zachowaniu odstępu od ściany minimum 5cm.
- przy płytach indukcyjnych czy też gazowych my zalecamy szkło hartowane,
- montaż na glazure jest możliwy ale odradzamy ze względów estetycznych.
 

 

NOWE ARANŻACJE

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies. Zamknij