Dlaczego nasze panele szklane ???
 
- eleganckie i przystępne cenowo
- higieniczne i łatwe do czyszczenia
- z własną grafika, bądź wybraną z katalogu
- szkło bezpieczne hartowane
- brak fug,brak zbierania sie bakterii
- dostępne w duzych rozmiarach
- wytrzymałe na wysokie temperatury,
wilgoć i odporne na przebarwienia
- idealne do każdego pomieszczenia
 
Nasze panele szklane mogą być grubości 4mm, 5mm, 6mm lub 8mm 2x4mm ze szkła laminowanego bezpiecznego oraz bezpiecznego-hartowanego. Nie oferujemy szkła nie hartowanego. Uważamy, że w środowisku takim jak kuchnia czy łazienka, blaty i panele szklane muszą być hartowane i wtedy mogą wytrzymać przypadki codziennego użytku: stukniecia, zarysowania itp.
 
Panele jednoszybowe
Panele dwuszybowe
 
Instalacja - oferujemy pełen profesjonalny pomiar i instalacje, Nasz wysoko wykwalifikowany zespół zajmie się  zwymiarowaniem i instalacją dla Państwa paneli. ale jeżeli wolicie Państwo sami dokonać pomiaru i montażu szkła, chętnie służymy pomocą.
 
Rozmiar / kształt paneli szklanych jest indywidualnie dopasowywany do lokalizacji. Wszystkie widoczne krawędzie są szlifowane. Wykonujemy też otwory w panelach szklanych np. na kontakty i przełączniki (powinny one być co najmniej 50 mm od krawędzi szyby).
 
 
 
WAŻNE INFORMACJE:
 
- do montazu szklanych paneli musi byc zamontowany przynajmniej dolny pas szafek z wypoziomowanym blatem.( najlepiej gotowa kuchnia )
- ściana do montażu paneli nie musi byc specjalnie przygotowana, najlepiej jeśli jest wyrównana, pomalowana bądź zabezpieczona gruntem.
- panele są przyklejane bezpośrednio do ściany na klej montazowy bez otworów na śruby czy dystanse, jest to najbardziej estetyczne i higieniczne rozwiązanie.
- Nie montujemy szkła do kuchni w profilach jakie stosowało sie 10lat temu... omijamy jak najwięcej materiałów, które są cięzkie do czyszczenia, także w lazienkach stosuje się jak najmniej  profili. przykład walk-in itp
- silikonujemy wszystkie łączenia szkło/szkło, szkło/ściana, szkło/płyta,blat 
 
NASZE RADY:
 
- szkło w wersji podstawowej moze byc montowane przy płytach indukcyjnych przy zachowaniu odstępu od ściany minimum 5cm.(nie polecamy nie hartowanego szkła)
- przy płytach indukcyjnych czy też gazowych my zalecamy szkło hartowane,
 

 

NOWE ARANŻACJE

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies. Zamknij