Witamy na stronie Backsplash.pl
Specjalizujemy się w panelach szklanych/kuchennych/dekoracyjnych ze szkla laminowanego bezpiecznego oraz bezpiecznego-hartowanego. Nasza firma oferuje fachowe usługi za zakresu wykonania, pomiaru i instalacji szklanych paneli.
 
Szklane panele kuchennebacksplash lub splashback jak niektórzy nazywaja, niegdys uzywane wyłącznie za kuchenką w kuchni teraz jest to swietny sposób na wykonczenie całych wnętrz. Idealnie nadają się dla wszystkich kuchni,  tradycyjnych i nowoczesnych, są wspaniałym pomysłem zarówno na sciane w kuchni jak i do frontów kuchennych, szyb do drzwi przesuwnych, drzwi wewnętrznych, dekoracji sciennych, łazienek, pokoi, biur, pubów, restauracji, itp.
Coraz wiecej osob zdaje sobie sprawe ze panele szklane to znakomite i wszechstronne rozwiazanie nie tylko dla kuchni, lecz jest to wspanialy pomysl na pokrycie całej ściany w tętniące życiem kolorowe szkło.
Panele szklane to świetna sprawa, jeśli chodzi o sprzątanie, ponieważ są one higieniczne i latwe do czyszczenia, a brak fug sprawia, że nie ma powierzchni do zbierania się bakterii.
 
Przedstawiamy przekrój paneli szklanych laminowanych:
 
 
Zastosowanie szyb laminowanych-bezpiecznych:

* Szafy przesuwne
* Meble
* Fronty kuchenne
* Panele kuchenne
* Zabudowy szklane
* Kabiny prysznicowe
* Drzwi szklane
* Drzwi drewniane z wypełnieniem szklanym
* Witraże nowoczesne
* Stoły szklane
* Blaty kuchenne
* Szklane elewacje
* Szklane windy
* Ściany akwariów
* Ściany basenów
* Balustrady balkonowe
* Okna
* Witryny
* Stopnie szklane
* Szklane podłogi
* Szklane daszki
* Szklane ściany
* Obrazy uwiecznione w szkle
 
Dalsze informacje dotyczące wybranych produktów w sekcji usługi.
 

NOWE ARANŻACJE

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies. Zamknij